home

Home

emoji_events

Ranking

forum

Forum

event

Mecze

account_circle

Logowanie

1.3k
 
207.8k
Projekt Warszawa

Klub Biznesu

KLUB BIZNESU – #PROJEKTBIZNES

GRAMY RAZEM

Program #projektBIZNES opierający się na współdziałaniu sportu oraz biznesu. #projektBIZNES tworzy grono przedsiębiorców, których łączy wspólna pasja i podobne cele. Kluczową rolą inicjatywy jest integracja środowiska biznesowego skupionego wokół siatkówki, Warszawy i Projektu Warszawa. Poprzez wspólne działania tworzymy innowacyjne projekty i  przede wszystkim budujemy nowe możliwości biznesowe.
Budowanie relacji, wymiana doświadczeń i pozyskiwanie nowych kontaktów, to właśnie to, co pozwala się nam, jako drużynie, wzajemnie rozwijać.

Wygrywajmy razem

POSZERZENIE SIECI KONTAKTÓW BIZNESOWYCH
ZWIĘKSZENIE ZASIĘGU OFEROWANYCH PRODUKTÓW I USŁUG
WSPIERANIE ROZWOJU OTOCZENIA BIZNESOWEGO PROJEKTU WARSZAWA
SPEEDDATING

Dołącz do #projektBIZNES

Dołączając do #projektBIZNES otrzymujesz dostęp do informacji, szansę na wymianę pomysłów i prezentację swojej firmy. Ponadto możesz uczestniczyć we wszystkich spotkaniach networkingowych, na których pojawiają się nowe firmy.
Organizujemy spotkania i imprezy integracyjne, ale nie zapominamy o meczach – spotykamy się wszyscy razem w strefie VIP, gdzie możemy podziwiać występy naszej drużyny. Zapewniamy również prywatność abyś mógł zaprosić swoich kontrahentów.

W sprawie szczegółowych informacji o dostępnych pakietach umożliwiających członkowstwo w Klubie Biznesu Projektu Warszawa prosimy o kontakt:

m.gardulska-lato@projektwarszawa.waw.pl
p.rek@projektwarszawa.waw.pl

© SPORTIGIO 2024