home

Home

emoji_events

Ranking

forum

Forum

event

Mecze

account_circle

Logowanie

1.3k
 
207.8k
Projekt Warszawa
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Norwidem Częstochowa 1 miesiąc temu | 28.12.2023, 17:46
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Norwidem Częstochowa

Projekt Warszawa i Exact Systems Hemarpol Częstochowa zmierzą się w meczu 15. kolejki siatkarskiej PlusLigi! To ostatnie spotkanie pierwszej fazy rundy zasadniczej dla obu zespołów, więc każda z drużyn będzie chciała zakończyć ten okres zwycięstwem. Kto będzie górą w tym starciu? Mecz Projekt Warszawa – Exact Systems Hemarpol Częstochowa odbędzie się w piątek 5 stycznia o godz. 20:30 w Arenie Ursynów. Bilety na domowe mecze Projektu Warszawa już dostępne.

Przed nami kolejne wielkie emocje na koniec pierwszej fazy rundy zasadniczej siatkarskiej PlusLigi. Tym razem na boisko stołecznej Areny Ursynów wyjdą ekipy Projektu Warszawa i popularnego Norwida występującego w tym sezonie pod oficjalną nazwą Exact Systems Hemarpol Częstochowa.

Najbliższy rywal Projektu jest w tym roku beniaminkiem, ale spisuje się bardzo dobrze w tegorocznych rozgrywkach. Siatkarze z Częstochowy stopniowo wywalczyli sobie komfortowe miejsce w środku tabeli pokonując m.in. ZAKSĘ, Skrę Bełchatów, Cuprum Lubin czy Bogdankę LUK Lublin. Zespół prowadzony przez Leszka Hudziaka ma za cel utrzymanie się w siatkarskiej elicie, ale nie jest powiedziane, że z taką formą drużyna spod Jasnej Góry nie powalczy o play-offy.

Projekt Warszawa z kolei chce dobrze zakończyć świetnie rozpoczęty sezon. Stołeczny zespół pozostawił na placu boju takie pokonane zespoły jak Resovia Rzeszów, Warta Zawiercie, ZAKSA czy Jastrzębski Węgiel. Do tego warto dodać świetne występy w CEV Challenge Cup, gdzie stołeczni stracili jak na razie tylko jednego seta w czterech spotkaniach i zameldowali się w ćwierćfinale, gdzie czeka na nich Steaua Bukareszt. Ten dwumecz odbędzie się już w połowie stycznia, ale najpierw trzeba potwierdzić swoją dobrą dyspozycję na krajowym podwórku, między innymi w takim meczu jak ten z częstochowskim zespołem.

Mecz Projekt Warszawa – Exact Systems Hemarpol Częstochowa odbędzie się w piątek 5 stycznia o godz. 20:30 w Arenie Ursynów. Bilety na domowe mecze Projektu Warszawa już dostępne.

Udostępnij
 
© SPORTIGIO 2024